Image default
Обо всем

Секрети монтажу стельового плінтуса від виконроба з 20-тирічним стажем

Чому пінополістирол – вибір номер один для досвідченого та успішного майстра
Обираючи стельовий плінтус для оформлення стиків між стінами та стелею у приміщеннях, майстри найчастіше обирають вироби з пінополістиролу. Адже переваги роботи зі стельовими плінтусами з цього сучасного матеріалу очевидні.

1. Пінополістирол легкий: з ним неважко працювати, довго тримаючи руки вгорі, але це і не потрібно: він швидко фіксується. І навіть якщо майстер працює один, він впорається. Для полегшення задачі можна також обрати коротші панельки.

2. Цей матеріал некрихкий у порівнянні, наприклад, з гіпсовими виробами, з якими один необережний рух означає додаткові та чималі витрати, а іноді – навіть зіпсовані стосунки та втрачену репутацію.

3. Полістирол легко ріжеться. Можна використовувати різні професійні засоби – будівельний ніж, пилу для торцювання, а можна працювати навіть звичайним гострим ножем.

4. Виробляється широкий асортимент стельових плінтусів будь-якого дизайну: можна підібрати варіант під будь-яке приміщення за розмірами і стилем.

5. Пінополістирол можна ґрунтувати, фарбувати. Монтувати галтелі можливо як до оформлення стін і стелі, так і після, і на необроблену поверхню стель і стін, і вже на готову (шпалери, фарба, натяжні стелі тощо).

6. Прийнятна для всіх замовників ціна, доступність, наявність виробів українського виробництва – значна перевага цього матеріалу.

7. Галтелі з полістиролу злегка еластичні: вони просто приховають не тільки інженерні комунікації (дроти, проводи) та недоліки стіни, а й промахи майстра, що трапляються на місці стику площин стін та стелі.


Як швидко і якісно працювати зі стельовим плінтусом з пінополістиролу На що треба звернути увагу, щоб робота зі стельовим плінтусом з пінополістиролу була приємною, легкою та швидкою, а результат потішив і майстра, і господарів будинку (замовників)?

 • Спочатку треба уважно виміряти розмір (периметр) стін. Вибрати, що буде більш раціонально: 2-метрові чи менші за довжиною панелі. Закупити матеріал з невеликим запасом.
 • Отримавши матеріал, переглянути усі краї: якщо стики зім’яті, зрізати їх за допомогою кутника, пили для торцювання, ножа.
 • Зріза́ти краї треба під прямим кутом, місця «зустрічі» плінтусів у кутах кімнати – під кутом 45 градусів. Виміряти кути можна за допомогою лазера, стусла, а також працювати «на око», орієнтовно зрізаючи відрізок в 2 см.
 • Працювати з профілем з полістиролу треба обережно, пам’ятаючи, що його можна деформувати, поламати чи забруднити. Торкаємося його лише чистими руками, не застосовуємо зайвого тиску, не кладемо на нього інструментів тощо.
 • Використовувати клей можна лише без органічних складників, на всяк випадок протестувавши його перед нанесенням на невеличкому непотрібному клаптику плінтуса.
 • Клей можна використати ПВА, або будівельний з фінішною шпаклівкою, або просто шпаклівку. Змішувати треба у такій пропорції, щоб суміш не стала занадто рідкою. Зручно використовувати тубу від силікону, видавивши дно і заправивши в неї клейову суміш за допомогою шпателя.
 • Невелику кількість клею обережно наносимо на тильну сторону плінтуса на обидві прилеглі поверхні, або лише на один бік (наприклад, коли на стелі натягнуте полотно).
 • Першу планку кріпимо від кута. Треба притиснути плінтус на хвилину. Так продовжуємо по всій кімнаті.
 • Для тимчасової фіксації кутів (до застигання клею) можна використовувати скотч або тоненькі голки з медичних шприців, які потім обережно знімаються, а дірочки маскуються шпаклівкою в тон.
 • У разі, якщо на плінтусі є малюнок, треба підбирати співпадаючі елементи. Потрібно намагатися зробити всі кути у кімнаті однаковими.
 • Якщо плінтус монтується на голі стіні, щілини під і над ним замазуються герметиком чи шпаклівкою, а потім обережно сирою губкою чи мокрою рукою прибираються усі недоліки.

Сподіваємося, ці прості поради від досвідченого майстра стануть вам у нагоді!

Надійний український виробник стельових плінтусів і не тільки
Усі ці поради найкраще спрацюють, якщо обраний матеріал буде якісний, від надійного виробника. Наприклад, українська компанія «Добра справа» відмінно зарекомендувала себе на ринку нашої країни, випускаючи якісні і доступні вироби з полістиролу для внутрішнього оздоблення приміщень – стельові плінтуси, розети, плити, утеплювачі.

Компанія вже не один рік тішить майстрів та замовників ремонту доступною продукцією європейського рівня якості. У наявності завжди широкий асортимент стельових плінтусів, також є можливість виробництва товарів на замовлення.

Бажаємо легких та вигідних ремонтів!

Джерело: plintus-ds.com
Інформацію розміщено на правах реклами

источник

Похожие записи

Эксперты оценили реальную экономию использования светодиодных ламп

StroimOptom

«Берегти те, що є, і розвиватись»: як змінюється Київ у порівнянні з іншими великими містами світу (інфографіка)

StroimOptom

Просто фантастика: какими станут наши города в ближайшем будущем (фото)

StroimOptom

Добавьте комментарий