Image default
Обо всем

Нові оптимальні рішення для землерийних машин

Оптимізація технологій

Фахівцями компанії Caterpillar був розроблений цілий пакет технологій, створених для будівельної індустрії та для закладки відходів. Високотехнологічні продукти компанії — це поєднання технологій GPS з електронними керуючими модулями та програмними продуктами на базі інформаційної платформи. Сукупність цих компонентів дає відмінні можливості для того, щоб вимагати більшої продуктивності, зменшення витрат, підвищення точності робочих операцій і зберігати при цьому природні ресурси за рахунок зниження споживання паливно-мастильних матеріалів.

Співробітниками Caterpillar пропонуються наступні передові способи для оптимізації роботи важкої техніки:

  • Система контролю профілю AccuGradeTM;
  • Електронна система управління землерийними роботами (CAES) для закладки відходів.

AccuGrade — можливість керувати відвалом машини в автоматичному режимі. Модуль дає можливість власнику підвищувати продуктивність роботи землерийної техніки на 40% і зменшувати витрати. Інтегровані датчики, проводка та гідравліка встановлюються ще на виробництві та являють собою прогресивні рішення розробників Caterpillar. Нововведення дозволяють оснащувати техніку системами різних видів, наприклад:

  • ультразвукова;
  • лазерна;
  • 3D з GPS/ГЛОНАСС;
  • 3D з автоматизованим тахеометром.

Система Автоматичного Управління AccuGrade дозволяє утримувати робочий елемент техніки в необхідному положенні в автоматичному режимі й отримувати цифрове відображення проекту в салоні. Таким чином в рази збільшується точність робочих операцій, скорочується обсяг переробок і зменшується кількість розбивочних і геодезичних операцій.

Базуючись на зібраних даних, система AccuGrade автоматично координує ніж і посилає водієві вказівки до дій. Це нововведення виключає необхідність використання стовпчиків для розмітки незалежно від рівня професіоналізму оператора.

Зверніться до офіційного представника Caterpillar в Україні — компанії «Цеппелін Україна» і ви отримаєте більш детальну інформацію про техніку спеціального призначення від Caterpillar.

Детальніше: Система Автоматичного Управління AccuGrade

Джерело: zeppelin.ua
Інформацію розміщено на правах реклами

источник

Похожие записи

Система Cat® MineStar ™ — технології безпеки від Caterpillar

StroimOptom

Откатные и складные автоматические ворота от завода Wisniowski в Киеве – рассматриваем особенности моделей вместе с заводом WISNIOWSKI

StroimOptom

Лесной город — концепция экологических городов будущего

StroimOptom

Добавьте комментарий