Image default
Обо всем

Ліфти Міцуї. Сучасні рішення від відомого бренду (ФОТО, ВІДЕО)

Ліфти Міцуї в Україні

Ліфти Міцуї впевнено увійшли в новобудови по всій Україні. Вони зарекомендували себе надійністю в роботі і комфортом в експлуатації.

Як приклад, спостерігаємо за плавним та безшумним рухом дверей ліфта, який забезпечує привід  відкривання дверей з частотним регулюванням швидкості, розробки фірми Панасонік. Такі приводи з успіхом працюють як на ліфтах Міцуї , так і на ліфтах Міцубісі.

Ознайомлюючись з облаштуванням кабін ліфтів Міцуї треба звернути увагу на можливість виготовлення кабін ліфтів висотою  два метри сорок сантиметрів при стандартних вимогах два метри десять сантиметрів та два метри двадцять сантиметрів. До речі, підвищена висота кабіни не впливає на загальну ціну ліфта. Така висота надає відчуття особливого комфорту.

Для  оздоблення кабін ліфтів преміум класу пропонується нержавіюча сталь різної структуризації та кольорів – від класики до кольорів під мідь, бронзу, срібло та золото. Крім того, можливо застосування композитних матеріалів та дзеркальної сталі.

Для ліфтів економ класу пропонується великий вибір кольорів та відтінків для фарбування панелей купе кабіни. Також пропонуються композитні матеріали під деревину з елементами нержавіючої сталі.

Заслуговують особливої уваги дзеркала в ліфтах Міцуї , які виготовляються із спеціально шліфованої нержавіючої сталі. Такі дзеркала дають можливість встановлювати їх на всю висоту кабіни в будь-якому місці без застережень на пошкодження.

Як ніколи, сьогодні актуальне  питання енергозберігаючих технологій. Без редукторні лебідки, які застосовуються в ліфтах Міцуї окрім плавності руху та безшумної роботи, дають можливість  значно знизити  енергоспоживання, а встановлення пристроїв рекуперації  ще й отримати  додатковий енергоресурс.

Сучасні мікропроцесорні станції управління забезпечують повний контроль за роботою ліфтів. При цьому в ліфтах  Міцуї успішно застосовується дистанційний контроль роботи, що суттєво підвищує надійність  та безпечність ліфтів.

Із виходом на будівельний ринок України ліфтів Міцуї – відбулися якісні зміни до кращого.

Текст: Міцуї Технолоджіс
Відео та фото: Прес-служба Головного будівельного порталу України Build Portal
Інформацію опубліковано на правах реклами

источник

Похожие записи

Этот сложный выбор – какая квартира лучше?

StroimOptom

Нові можливості із новим екскаватором СATERPILLAR 320 (ФОТО, ВІДЕО)

StroimOptom

Как выбрать кровельный материал, аксессуары и элементы для кровли. Полезные советы от производителя

StroimOptom

Добавьте комментарий