Image default
Обо всем

ДВИГУНИ CAT STAGE V — ЕФЕКТИВНА СИСТЕМА ОЧИЩЕННЯ І КРАЩА ПРОДУКТИВНІСТЬ

Двигуни Cat відповідають європейським стандартам

Caterpillar продовжує займатися розробкою високопродуктивних, економічних промислових двигунів з високою потужністю, які повинні відповідати європейським стандартам Stage V. Ця промислова лінійка включає в себе моделі від 2-циліндрового двигуна C0.5 до 12-циліндрового двигуна C32 з робочим об’ємом 32 літри.

Цілі створення двигунів Cat Stage V включають в себе розробку більш ефективних систем очищення відпрацьованих газів, спрощення монтажу на машини, а також підвищення цінності цих машин для користувачів за рахунок кращої продуктивності, паливної ефективності і виняткової надійності.

Наприклад, двигун Cat C9.3B отримав європейський сертифікат Stage V на викиди забруднюючих речовин і вже виробляється серійно.

«Отримання сертифікату для C9.3B стало важливою віхою для Caterpillar. Ми впевнені в тому, що даний двигун виправдає всі очікування наших клієнтів по надійності і довговічності, оскільки він володіє простою, більш легкою конструкцією і більш високою потужністю і крутним моментом.

Фахівці Caterpillar підтвердили зазначені переваги C9.3B в ході випробувань як в лабораторіях, так і на робочих майданчиках клієнтів», — розповідає Джефф Мур, менеджер по продукції відділу НДДКР для двигунів об’ємом 7,2-18 літрів.

КОНТРОЛЬ ТЕХНІЧНОГО СТАНУ — ЗАПОРУКА БАГАТОРІЧНОЇ РОБОТИ ТЕХНІКИ

6-циліндровий двигун C9.3B з робочим об’ємом 9,3 літра виготовлений на базі двигунів, що випускаються з 2011 року, і які відпрацювали понад 200 мільйонів мотогодин в реальних умовах бездоріжжя в різних регіонах світу. Наявність перевіреного часом, надійного базового двигуна і багатого досвіду в області дизельних сажових фільтрів (DPF) дозволили фахівцям Caterpillar сфокусуватися на підвищенні продуктивності, спрощенні конструкції і монтажу двигуна, який претендував на сертифікацію за європейським стандартом Stage V.

Caterpillar також хоче сертифікувати існуючі двигуни C13, C15 і C18, що відповідають європейському стандарту Stage IV / стандарту Агентства з охорони навколишнього середовища США Tier 4-Final, за європейським стандартом Stage V на викиди забруднюючих речовин.

Отримання сертифікату Stage V для цих двигунів не потребуватиме зміни точок монтажу на машинах клієнтів, однак потребуватиме мінімальних змін для фільтра DPF, що дозволить клієнтам спрямувати зусилля на загальне вдосконалення своєї продукції. Двигуни Cat і фільтри DPF в цій лінійці пропрацювали 170 мільйонів мотогодин в реальних польових умовах.

Детальніше про двигуни CAT >>>

Джерело: zeppelin.ua
Інформацію розміщено на правах реклами

источник

Похожие записи

Обзор газобетона ХСМ (Харьков)

StroimOptom

Итальянцы построили отель, напоминающий шлем Дарта Вейдера (фото)

StroimOptom

Нові можливості із новим екскаватором СATERPILLAR 320 (ФОТО, ВІДЕО)

StroimOptom

Добавьте комментарий