Image default
Обо всем

CAT 320 GC: надійний, комфортний, продуктивний

У розробці нового модельного ряду екскаваторів Cat® був застосований інноваційний підхід, який надає вам наступні переваги:

  • Більше конструктивних опцій.

  • Більше вбудованих технологій.

  • Більше цінових опцій.

Екскаватори Cat допоможуть вашому бізнесу стати більш успішним. Вони надають можливість виконувати великі обсяги робіт з мінімальними витратами, отримуючи більше прибутку. Новий екскаватор Cat 320 GC забезпечує ідеальний баланс продуктивності та витрати палива. Він розроблений для умов з низькою і середньою інтенсивністю експлуатації і забезпечує мінімальну вартість володіння і експлуатації.

Поєднання низькообертового двигуна і великого гідронасоса забезпечує найвищу продуктивність при меншому споживанні палива (зниження витрати палива до 20%).

Працюйте раціонально. Економте гроші

Працюючи на Cat 320 GC, можна перемикатися між двома режимами потужності, щоб регулювати споживання палива. Режим високої потужності (Power mode) забезпечує максимальну продуктивність у важких видах робіт, включаючи завантаження самоскидів і копання траншей.

Новий Адаптивний режим (Smart mode) автоматично керує двигуном і гідросистемою, оптимізуючи витрати палива в будь-яких видах робіт. Наприклад, потужність знижується при поворотах платформи і підвищується під час копання.

Завдяки збільшеним і синхронізованим міжсервісним інтервалам ви можете виконувати більше робіт при менших витратах у порівнянні з 320D2 GC. Зручний доступ до фільтрів прискорює техобслуговування. Нові гідравлічні, повітряні та паливні фільтри відрізняються більшою місткістю і терміном служби.

До головних факторів економії належать:

  • Згруповане розташування фільтрів для швидкого техобслуговування.

  • Збільшені інтервали заміни мастильних фільтрів; новий гідравлічний фільтр підвищеної місткості.

  • Нова конструкція повітряного фільтра Cat®, що підвищує термін служби на 100% в порівнянні з колишнім фільтром.

  • Міжсервісні інтервали паливних фільтрів, синхронізовані для скорочення простоїв.

Турбота про людей і обладнання

Щоденне техобслуговування Cat® 320 GC виконується на 100% з рівня землі. В результаті всі роботи спрощуються, прискорюються і стають безпечнішими. Серед контрольних точок є: рівень моторного мастила, паливний водовіддільник, видалення води і осаду з паливного бака, рівень охолоджувальної рідини.

Щоб включити двигун екскаватора, треба набрати на екрані персональний PIN-код. Крім того, можлива ідентифікація оператора через мобільний додаток на смартфоні або опціональний Bluetooth®-брелок.

 

Информация размещена на правах рекламы
Источник: Zeppelin

источник

Похожие записи

Роллетные ворота для склада, завода или домашнего гаража в Одессе: обзор универсальных конструкций от ВОРОТА 24

StroimOptom

Нові можливості із новим екскаватором СATERPILLAR 320 (ФОТО, ВІДЕО)

StroimOptom

КОНТРОЛЬ ТЕХНІЧНОГО СТАНУ — ЗАПОРУКА БАГАТОРІЧНОЇ РОБОТИ ТЕХНІКИ

StroimOptom

Добавьте комментарий